Hakkımızda

 

EKSPERTEKS TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET

 

Eksperteks  Tekstil  dünyada bilinen kaliteli tekstil  ürünlerinin merkezi haline gelen Denizli’de kuruluşundan beri  Ev ve Otel tekstili alanında tüm ihtiyaç duyulan ürünleri kaliteden ödün vermeden üretimini ve satış hizmetini vermektedir.

 

Havlu üretiminde çeşitli kalitelerde üretim yapmaktayız.

 

%100 Pamuk, Bambu, Microfiber, İplik Boyalı, Kadife, Microcoton, Jakarlı, Desen Baskılı, Organik, Welsoft, Pike, Nakışlı, Armürlü, Dantelli, Compressed   havlu ve bornoz  çeşitlerimiz ile servis hizmeti vermekteyiz.

 

Ev tekstilinde Bornoz, Havlu, Nevresim Takımıları, Alez,  Paspas, Pike, Peştamal Pike, Battaniye, Silikon Yastık ve Yorgan, Kaz Tüyü Yastık ve Yorgan, Kaz Tüyü Şilte

 

Otel tekstilinde Nevresim takımı, Alez, Bornoz, Havlu, Bornoz, Paspas, Pike, Battaniye, Silikon Yorgan ve Yastık, Yatak

 

Hamam ve Spa’lar için her kalitede peştamal çeşitleri üretim ve satış hizmetlerini sunmaktayız.

 

Şirket olarak satışını ve üretimini yaptığımız ürünlerin kalite standartlarını yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Satış sonrası memnuniyet bizim için öncelik konusudur.

 

Şirketimiz  Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avuturalya olmak üzere tekstil ürünlerini ihracat yapmaktayız.

 

 

 

MİSYONUMUZ

 

Ev tekstili ve otel tekstili alanında dünya kalite standartlarında çevreye duyarlı üretim politikası uygulamak ve bunu daha üst sıralara taşımak.

 

 

 

VİZYONUMUZ

 

Zamanın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak alanında uzman personelimiz ile tektil sektöründe daha iyi hizmet ve servis sunmak.